Wizyty online

DOSKONAŁA ORGANIZACJA PRACY

Nasz system „Wizyty online” pozwala kontrolować harmonogram pracowników, uzupełniać  internetowy kalendarz wizyt oraz sprawdzać umówione spotkania. Jest to także wygodniejsza forma planowania zabiegu przez klientów, którzy wchodząc na stronę internetową mogą zobaczyć wykaz dostępnych zabiegów w salonie, wolne terminy i tym samym odpowiednio dopasować swoją wizytę. W efekcie salony kosmetyczne dostają uporządkowaną listę oczekujących klientów.

Istotną informacją dla klientów są godziny pracy każdego pracownika z uwzględnieniem przerw i urlopów. Atutem jest również automatycznie wysyłany e-mail z przypomnieniem o wizycie (zarówno do klienta jak i pracownika).

CO ZYSKASZ ?

Jedną z największych zalet programu jest możliwość planowania wizyt całodobowo, czyli także w momencie, kiedy salon jest zamknięty. Tym sposobem zwiększona zostanie liczba klientów oraz zmniejszona liczba telefonów w ciągu dnia. W przypadku odwołania lub przeniesienia wizyty na inny dzień, obie strony mogą dokonać zmian w kalendarzu, a powiadomienie zostanie dostarczone mailowo lub sms-em.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

I wiele innych stale rozwijanych opcji .…..

Wypróbuj,  to nic nie kosztuje – Zarejestruj się
Dopiero po okresie 4 miesięcy pobieramy 10% od umówionej wizyty przez formularz Beauty Planer.